Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Wyszukiwarka

Informacje

Biblioteka Publiczna we Włoszczowie

 • Ankieta

  Czy podoba Ci się nowa strona?
 • Zobacz też

 • Kontakt

  Biblioteka Publiczna we Włoszczowie
  ul. Kościuszki 11
  29 - 100 Włoszczowa

Bajkolandia

Artykuły

 • Bajkolandia

  Podczas Bajkolandii 21 października dzieci uczestniczyły w zajęciach dotyczących jesieni. Oglądały ciekawą prezentację, rozwiązywały krzyżówkę oraz sprawdzały swoją celność, próbując wrzucić kasztany do wiklinowego koszyczka. Wysłuchały również bajki pt.: „Jesień” z serii książek o Kubusiu Puchatku. Następnie z plasteliny wykonywały jesienne stworki. Na zakończenie z kolorowych kubeczków miały za zadanie odkodować na matach według współrzędnych jesienne drzewo.

  Czytaj Więcej o: Bajkolandia
 • Bajkolandia

  W sobotę 20 maja podczas Bajkolandii odbyły się zajęcia pod hasłem „Dla ukochanej mamy”. Na początek dzieci wysłuchały wiersza pt.: „Dla mamy” autorstwa Wandy Chotomskiej. Następnie obejrzały prezentację multimedialną o historii święta matki na świecie i wspólnie rozwiązały krzyżówkę. Uczestnicy zajęć wykonywali również laurki i kolorowe bransoletki dla swoich mam. Na zajęciach odbyło się także kodowanie dla mamy. Z kolorowych kubeczków powstały piękne kwiaty.

  Czytaj Więcej o: Bajkolandia
 • Bajkolandia

  W sobotę 15 kwietnia podczas Bajkolandii dzieci uczestniczyły w zajęciach dotyczących ekologii. Na początek obejrzały prezentację multimedialną o tym, jak należy dbać o naszą planetę. Następnie rozwiązały ekologiczną krzyżówkę i wysłuchały opowiadania pt.: „Ania Robaczek ratuje pszczoły”. Na specjalnych kartach pracy miały za zadanie poprawnie posegregować śmieci. Ze zużytych płyt CD wykonały piękne kule ziemskie. 

  Czytaj Więcej o: Bajkolandia

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-09-13 12:24:17przez:
Opublikowano:2021-09-13 00:00:00przez:
Podmiot udostępniający:
Odwiedziny:1619

Rejestr zmian

 • Brak wpisów.